Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Bet2X

Log ind på Bet2X | Få Sikker Adgang til Din Konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Bet2X Welcome Bonus

# Log ind på Bet2X | Få Sikker Adgang til Din Konto Velkommen til Bet2X, hvor du kan få adgang til generøse bonustilbud designet til både nye og eksisterende spillere. Vores 100% første depositbonus til casino og sportsbook giver dig dobbelt værdien af dit indledende indbetaling, forudsat at du indbetaler minimum 20 i din kontovaluta. Du skal omsat beløbet 20 gange før du kan hæve gevinster – en standardkravelse, der sikrer fair spilleforhold for alle medlemmer. Hvis du kun er interesseret i sportsbook, er vores 10% første depositbonus også tilgængelig med kun 8 gange omsætningskrav. Alle bonuser er listet på din kontosides bonussektion, hvor du kan se præcis, hvad der gælder for din konto. Bet2X prioriterer spillersikkerhed og regelefterlevelse, og alle vores bonusser fungerer efter klare vilkår og betingelser, som du accepterer ved registrering. Log ind nu og udforsk de bonusser, der passer til din spillestil.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Bet2X welcome bonus?

Bet2X offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Bet2X
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Bet2X

Beyond the welcome bonus, Bet2X offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
100% Første Depositum Bonus100% op til 2 kr2x (bonus + depositum)2 kr14 dage
10% Første Depositum Bonus (kun sportsbook)10% op til 2 kr8x (bonus + depositum)2 kr14 dage

How to Claim

Claiming your Bet2X welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Bet2X or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Bet2X may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

+
Du skal indbetale minimum 20 i din kontovaluta og omsætte hele beløbet 20 gange (indskud plus bonus) før du kan hæve penge. Dette gælder både casino- og sportsbogdelen. Slot-spil tæller 100% mod kravet, mens andre spil tæller mindre.
Hvordan fungerer Bet2X's udtrækningsproces, og hvor lang tid tager det?+
Din gevinst sendes til dit oprindelige betalingsmiddel. Bet2X sender bekræftelse ved hver indbetaling. Hvis du har indsat via kredit- eller debetkort, skal du være opmærksom på, at kontoen debiteres øjeblikkeligt. Refunderinger accepteres kun inden 24 timer, hvis pengene ikke er brugt.
Kan jeg have flere konti på Bet2X, eller er det forbudt?+
Nej, kun én rigtig konto pr. person, husstand, e-mailadresse og kreditkortnummer er tilladt. Hvis du opretter flere konti, kan du ikke få bonus på de ekstra konti. Bet2X lukker alle ekstra konti og gør gevinster ugyldige samt annullerer alle udbetalinger.
Hvilke lande accepterer Bet2X, og er der nogen begrænsninger?+
Bet2X accepterer ikke indbetalinger eller væddemål fra USA. Du skal være mindst 18 år gammel og spille fra en juridisktion, hvor online gambling er lovligt. Det er dit eget ansvar at sikre, at din deltageelse er legal i dit område.
Hvordan er mine personlige oplysninger beskyttet hos Bet2X?+
Bet2X gør privatlivsbeskyttelse til højeste prioritet. De sælger, bytter eller lejer dine personlige data ikke til andre. Kun dit fornavn og efternavn vises offentligt, når det er nødvendigt. Kontakt [email protected] hvis du har spørgsmål om privatlivspolitikken.
Hvad sker der, hvis jeg ikke spiller i 6 måneder eller mere på Bet2X?+
Hvis du ikke har spillet i 6 måneder eller længere, har Bet2X ret til at konfiskere den resterende balance på din konto. Dog kan du anmode om at få beløbet tilbagesendt, og de vurderer hver situation individuelt, selvom de kan blive ved med 6-måners reglen.